GEOS Ideal

Кухня для жінки, як авто для чоловіка – “маленьке кохання”, своя територія. На кухні ми готуємо сюрпризи для свого сімейства, вкладаємо любов у кожну страву, творимо свої маленькі шедеври, експериментуємо, удосконалюємось. Тому мені як жінці важливий комфорт на кухні, щоб усе було “під рукою”, нічого зайвого, і в той же час усе має бути гармонійним та красивим – як кольори, так і дизайн.

GEOS ideal – це салон саме таких кухонь. Тут Ви можете реалізувати усі ідеї з дизайну кухні Вашої мрії. Більше того, наші дизайнери з професійної точки зору допоможуть уникнути помилок і Ваша кухня точно буде найкращою!

Якісні матеріали та фурнітура – це ще один із пріоритетів нашої роботи. Ви отримуєте кухню, що виготовлена фабричним способом, а її якість буде засвідчена сертифікатами та підтверджена гарантією!

Ви ще досі мрієте про якісну кухню? А наші клієнти вже мають цю мрію вдома!

Завітайте до нас в салон та самі в цьому переконайтесь.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Про фабрику

Компанія «ГеосІдеал» була заснована в 1991 році як невелике виробництво, яке виконувало разові замовлення на виготовлення меблів різного призначення.

У травні 1997 року компанія отримала свою нинішню назву - товариство з обмеженою відповідальністю «ГеосІдеал». Основним видом продукції стала високоякісна меблі для кухні з фасадом з деревини дуба, ясена та вільхи. При цьому всі елементи фасаду з масиву дерева виготовлялися безпосередньо на фабриці, що відразу виділило ТОВ «ГеосІдеал» з безлічі виробників кухонь. Безумовне (навіть в дрібницях) проходження кращих зразків європейського дизайну і якості, готовність врахувати побажання замовника і адаптувати меблі під будь-яке приміщення - принципи, покладені в основу виробництва, дозволили компанії вийти в число лідерів меблевого ринку Республіки Білорусь.

З 1995 року компанія представлена ​​на російському ринку. Представництва компанії в Москві, Санкт-Петербурзі та Воронежі організовують поставки меблів в усі регіони Росії.

У 2013 році відкрито представництво компанії в Україні.

Змінилося і виробництво. Старі енергоємні і непродуктивні верстати пішли в минуле. В даний час підприємство оснащене сучасним обладнанням провідних фірм Європи. Побудовано нові цехи, спроектовані з урахуванням вимог високотехнологічного виробництва. Для зниження залежності фабрики від постачальників деревини створено філію компанії, що займається лісозаготівлею та виробництвом пиломатеріалів. Придбання сучасних високотехнологічних сушильних камер дозволило значно поліпшити якість елементів фасаду.

Основою успішної роботи ТОВ «ГеосІдеал» є трудовий колектив, який з 1992 року очолює творець підприємства В.І. Михайленко. Значну частину колективу, який налічує понад 250 працівників, складають висококваліфіковані робітники-верстатники і обробники. Ключові посади займають фахівці, які отримали профільну освіту в провідних навчальних закладах Республіки Білорусь.

Сьогодні продукція фабрики «ГеосІдеал» представлена ​​17 моделями кухонь. Кухонні гарнітури можуть бути доповнені комодами і шафами-вітринами, які дозволяють в єдиному стилі оформити інтер'єр вітальні, їдальні або вітальні. Участь в меблевих виставках, аналіз роботи фірмових салонів ТОВ «ГеосІдеал» і врахування думки споживачів дають можливість компанії своєчасно реагувати на запити ринку і розвиватися в руслі сучасних течій меблевого виробництва.

Нагороди

м.Івано-Франківськ вул.Південий Бульвар 23 (навпроти Екстім Квадрату)