Фреда

Модерн

Наталі

Модерн

Марінара

Модерн

Лімба

Модерн

Куба

Модерн

Капрі

Модерн

Каліпсо

Модерн

Даміана

Модерн

Арлі

Модерн

Алегрі

Модерн

Естель

Класика

Ері

Класика

Сімона

Класика

Руна

Класика

Норма

Класика

Міссурі

Класика

Леда

Класика

Астра

Класика

Асторія

Класика

Кухні з масиву дерева

У каталозі ви знайдете безліч моделей кухонь в різних стильових рішеннях, але при цьому, за низькими цінами.

Класичні гарнітури відрізняються плавними і симетричними лініями фасаду, вертикальними і неширокими дверцятами, натуральної текстурою деревини і декором без вираженої функціонального навантаження.

Особлива обробка фасадів, прозоре лакове покриття, фарбування в пастельних тонах або брашірованіе - жорстке скріблення поверхні деревини - всі ці способи створюють і підкреслюють рельєф дерева і його неповторний малюнок. Такі гарнітури ефектно виглядають і в невеликих квартирах, і в заміських будинках, і в сучасних квартирах-студіях.

У каталозі ви можете також знайти також мінімалістичні кухні в сучасних стильових рішеннях. Їм характерні строгі лінії, плоскі лицьові поверхні, максимально прості зручні ручки, багато металу і пластика. Колірна гамма таких кухонь безмежна аж до самих неймовірних поєднань.

Дотримуючись завданню підкреслити красу натурального дерева, перед фарбуванням фасадів фахівці «ГеосІдеал» Брашір їх. Особливо добре виглядають такі гарнітури в просторих приміщеннях і квартирах в стилі хай-тек.

м.Івано-Франківськ вул.Південий Бульвар 23 (навпроти Екстім Квадрату)