Поради по регулюванню меблів

Згодом у рухливих частин меблів можуть збитися налаштування, зроблені під час установки кухні. Фурнітура, застосовувана в меблів фабрики «ГеосІдеал», дозволяє швидко відновити їх.

1. Положення дверей легко регулюється за допомогою шурупів і гвинтів на петлях. Для цього буде потрібно звичайна хрестова викрутка. Положення двері можна міняти по глибині, висоті і вправо / вліво. Регулювання здійснюється досвідченим шляхом і не вимагає ніяких спеціальних навичок. Зазначена регулювання може знадобитися через зміни габаритних розмірів дверей внаслідок сезонних коливань вологості повітря (влітку фасади кілька збільшуються в розмірах, з початком опалювального сезону – зменшуються).

2. Накладка на шухляду або сітку регулюються за допомогою шурупів на внутрішній стороні. Попередньо необхідно витягти ящик (сітку) з корпусу шафи, для чого слід потягнути його на себе до упору і підняти. Щоб повернути ящик на місце, потрібно повторити всі дії в зворотному порядку.

3. Ніжки шаф регулюються по висоті за допомогою обертання їх нижній частині. Почергове регулювання їх дозволяє добитися ідеально горизонтального положення стільниці, навіть незважаючи на нерівності підлоги. З лицьового боку опора закрита декоративним цоколем (кріпиться до ніжок за допомогою спеціальних засувок). Щоб зняти цоколь, його слід просто потягнути на себе.

4. Навісні шафи навішуються на монтажну планку за допомогою регульованих підвісів. Обертанням регулювальних гвинтів в підвісах можна змінити положення шафи по висоті і глибині.

5. Зміни відстані між полицями в шафах можна домогтися шляхом перестановки полкодержателей. Для цього на внутрішніх поверхнях бічних стінок шаф є додаткові отвори. (Увага! Краї отворів дуже тендітні, тому виймати полицетримач слід повільно, повертаючи його щодо осі отвору. Рекомендується робити це за допомогою плоскогубців).

Рекомендації по догляду за меблями

Для видалення пилу і бруду з меблів слід застосовувати м’яку тканину. Якщо бруд в’ївся, можна використовувати помірна кількість нейтрального мила, розчиненого у воді (наприклад, 2% мила, 98% води). Ні в якому разі не можна застосовувати агресивні миючі засоби, розчинники і абразивні матеріали. При використанні спеціальних миючих засобів, необхідно перевірити, чи підходять вони для чищення даної поверхні. Не використовуйте ганчірки і рукавички, які контактували з невідповідними для очищення меблів речовинами.

Після кожного прибирання слід витирати меблі насухо. Звертати при цьому увагу на слабо вентильовані частини меблів – кути і стики.

У деяких моделях кухонь при виготовленні фасадів використовується скло, піддане піскоструминної обробці. При видаленні забруднень з таких стекол допустимо застосування будь-яких засобів, призначених для миття скляних поверхонь.

Умови експлуатації меблів

При користуванні меблями фабрики «ГеосІдеал» необхідно дотримуватися ряду нескладних правил:

1. Не допускається перевантаження навісних елементів меблів, а також внутрішніх полиць і ящиків. Максимальне навантаження:

  •     навісних шаф – 60 кг;
  •     внутрішніх полиць з ДСтП – 20 кг;
  •     внутрішніх полиць зі скла – 12 кг;
  •     висувних ящиків – 22 кг.

Навантаження необхідно розподіляти рівномірно по всій поверхні полиць. У високих модулях ( «пеналах», буфетах і т.п.) основне навантаження рекомендується розташовувати на нижніх полицях для досягнення більшої стійкості.

2. Поверхня меблів не повинна піддаватися тривалому впливу прямих сонячних променів, щоб уникнути зміни кольору освітлених ділянок в порівнянні з ділянками, що перебувають у тіні.

3. Не допускається нагрівання елементів фасаду до температури вище + 50 ° С, а елементів корпусу – вище + 95 ° С. Не рекомендується розташовувати штучні джерела світла (галогенні лампи та ін.) Дуже близько до меблевих поверхонь. Якщо лампи тривалий час залишаються включеними, необхідно стежити за тим, щоб не перегрівалися елементи меблів, що знаходяться поруч. Тривала дія дуже низькою або високої температури, а також її різкі перепади можуть негативно позначитися на якості меблів.

4. Меблі можуть серйозно постраждати від тривалого контакту з вологими поверхнями і проникнення води всередину її елементів, тому всю вологу з поверхні меблів необхідно відразу ж видаляти. (Увага! Не допускається скупчення води на поверхні стільниці біля врізного миття або панелі конфорок, а також на ділянках стиків окремих шматків постформінгу).

5. Відносна вологість повітря в приміщенні повинна знаходитися в межах від 50 до 70 %%. Занадто сухе або занадто вологе повітря негативно позначається на стані меблів або окремих її складових. При сезонних коливаннях вологості повітря в приміщенні можуть незначно змінюватися габаритні розміри елементів фасаду. При сталій нормальної вологості повітря в приміщенні вихідні габарити елементів фасаду відновлюються. Приміщення, в якому встановлені меблі, повинно мати хорошу вентиляцію. Під час приготування їжі необхідно включати витяжку, розташовану над робочою поверхнею кухонної плити.

6. Поверхні елементів меблів не можна піддавати ударам різними предметами, дряпати, а також чистити із застосуванням абразивних матеріалів.

7. Не допускається скупчення на поверхні меблів грязьових відкладень, після видалення яких все одно можуть залишитися плями і розводи. Особливо це стосується хімічно агресивних речовин (кислоти, луги, розчинники і т.д.), а також деяких харчових продуктів (м’ясо, жири, кава, вино, деякі овочі і фрукти і ін.). Зазначені забруднення необхідно відразу ж змивати.

м.Івано-Франківськ вул.Південий Бульвар 23 (навпроти Екстім Квадрату)